ЕВРОПА ЧЕМПИОНАТИ ТАҚВИМИ

ЕВРОПА ЧЕМПИОНАТИ ТАҚВИМИ

Iyun 8, 2021 0 By admin

Гуруҳ босқичи

11 июнь

A гуруҳи:

Туркия – Италия

(23:00, Рим)

12 июнь

A гуруҳи:

Уэльс – Швейцария

(17:00, Боку)

B гуруҳи:

Дания – Финляндия

(20:00, Копенгаген)

Бельгия – Россия

(23:00, Санкт-Петербург)

13 июнь

D гуруҳи:

Англия – Хорватия

(17:00 Лондон)

C гуруҳи:

Австрия – Шимолий Македония

(20:00, Бухарест)

Нидерландия – Украина

(23:00, Амстердам)

14 июнь

D гуруҳи:

Шотландия – Чехия

(17:00, Глазго)

E гуруҳи:

Польша – Словакия

(20:00, Дублин)

Испания – Швеция

(23:00, Бильбао)

15 июнь

F гуруҳи:

Венгрия – Португалия

(20:00, Будапешт)

Франция – Германия

(23:00, Мюнхен)

16 июнь

B гуруҳи:

Финляндия – Россия

(17:00, Санкт-Петербург)

A гуруҳи:

Туркия – Уэльс (20:00, Боку)

Италия – Швейцария

(23:00, Рим)

17 июнь

C гуруҳи:

Украина – Шимолий Македония

(17:00, Бухарест)

B гуруҳи:

Дания – Бельгия

(20:00, Копенгаген)

C гуруҳи:

Нидерландия – Австрия

(23:00, Амстердам)

18 июнь

E гуруҳи:

Швеция – Словакия

(17:00, Дублин)

D гуруҳи:

Хорватия – Чехия

(20:00, Глазго)

Англия – Шотландия

(23:00, Лондон)

19 июнь

F гуруҳи:

Венгрия – Франция

(17:00, Будапешт)

Португалия – Германия

(20:00, Мюнхен)

E гуруҳи:

Испания – Польша

(23:00, Бильбао)

20 июнь

A гуруҳи:

Италия – Уэльс (20:00, Рим)

Швейцария – Турция

(20:00, Боку)

21 июнь

C гуруҳи:

Шимолий Македония – Нидерландия (20:00, Амстердам)

Украина – Австрия

(20:00, Бухарест)

B гуруҳи:

Россия – Дания (23:00, Копенгаген)

Финляндия – Бельгия

(23:00, Санкт-Петербург)

22 июнь

D гуруҳи:

Чехия – Англия (23:00, Лондон)

Хорватия – Шотландия

(23:00, Глазго)

23 июнь

E гуруҳи:

Словакия – Испания

(20:00, Бильбао)

Швеция – Польша

(20:00, Дублин)

F гуруҳи:

Германия – Венгрия

(23:00, Мюнхен)

Португалия – Франция

(23:00, Будапешт)

Барча гуруҳларда 1 ва 2-ўринни эгаллаган жамоалар ҳамда энг яхши натижа қайд этган 4 та 3-ўрин соҳиби плей-оффга йўл олади.

24-25 июнь кунлари – дам олиш

ПЛЕЙ-ОФФ

1/8 финал

26 июнь

1-ўйин: 2A – 2B (20:00, Амстердам)

2-ўйин: 1A – 2C (23:00, Лондон)

27 июнь

3-ўйин: 1C – 3D/E/F

(20:00, Будапешт)

4-ўйин: 1B – 3A/D/E/F

(23:00, Бильбао)

28 июнь

5-ўйин: 2D – 2E (20:00, Копенгаген)

6-ўйин: 1F – 3A/B/C

(23:00, Бухарест)

29 июнь

7-ўйин: 1D – 2F

(20:00, Дублин)

8-ўйин: 1E – 3A/B/C/D

(23:00. Глазго)

30 июнь – 2 июль – дам олиш

Чорак финал

2 июль

1-чорак финал:

6-ўйиннинг ғолиби – 5-ўйиннинг ғолиби (20:00, Санкт-Петербург)

2-чорак финал: 4-ўйиннинг ғолиби – 2-ўйиннинг ғолиби (23:00, Мюнхен)

3 июль

3-чорак финал: 1-ўйиннинг ғолиби – 3-ўйиннинг ғолиби (20:00, Боку)

4-чорак финал: 8-ўйиннинг ғолиби – 7-ўйиннинг ғолиби (23:00, Рим)

4-5 июль – дам олиш

Ярим финаллар

6 июль

1-ярим финал: 1-чорак финал ғолиби – 2-чорак финал ғолиби (23:00, Лондон)

7 июль

2-ярим финал: 4-чорак финал ғолиби – 3-чорак финал ғолиби (23:00, Лондон)

8, 9, 10 июль – дам олиш

Финал

11 июль1-ярим финал ғолиби – 2-ярим финал ғолиби (23:00, Лондон)